باشگاه پرسپولیس تهران مانند استقلال که ۲ تیم پرطرفدار پایتخت محسوب می‌شود، همواره با مشکلات مالی دست و پنج نرم می‌کند و طلبکاران به دنبال توقیف لوگو و اموال این باشگاه هستند.

پس از اینکه ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران در برنامه ورزش و مردم بیان کرد: بدهی مالیاتی ما بالای ۱۰۰ میلیارد تومان است، اما ۹ میلیارد تومان بدهی تکلیفی داریم. همین چند روز قبل بابت لوگوی باشگاه ۳۳۰ میلیون تومان اجراییه به باشگاه آمد که اگر این پول را پرداخت نکنیم، لوگوی باشگاه توقیف می‌شود. وقتی لوگوی باشگاه توقیف شود چطور می‌توانیم برای فصل آینده حامی مالی جذب کنیم؟ این بدهی‌ها به یکباره در هزینه‌های جاری لحاظ می‌شود و نمی‌توانیم نسبت به پرداخت آن‌ها بی تفاوت باشیم، هواداران پرسپولیس نگران این موضوع هستند، اما خطر توقیف لوگو باشگاه رفع شد.

یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: لوگوی باشگاه پرسپولیس در خطر توقیف نیست و درصدد پرداخت بدهی‌ها هستیم.

او درباره بدهی ۶۰ هزار دلاری به یک تیم آمریکایی هم افزود: درباره این موضوع چیزی نمی‌دانم و در جریان نیستم. اصلا چیزی در باشگاه به این عنوان در بحث نیست.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند