«حمید بعیدی نژاد» با انتشار پستی در صفحه توئیتر و کانال تلگرامی خود نوشت: بعد از تلاش منتقدین رسانه ای در افشای هویت ساختگی شخصی بنام «حشمت علوی» که مرتب در رسانه های متعدد آمریکایی بویژه «فوربز» مقاله می نوشت، توئیتر، این حساب را به تعلیق در آورده است؛ بررسیها نشان داده است که چنین فردی وجود خارجی ندارد و این حساب توسط سازمان منافقین از آلبانی اداره می شد.

وی افزود: سازمان منافقین امروزه عملیات نظامی خود را در مسیر جنگ رسانه ای تعریف کرده است و هزاران نیروی این سازمان با قویترین امکانات رسانه ای که توسط آمریکا و اسرائیل در اختیار این سازمان در آلبانی قرار داده شده روزانه به نشر هزاران توئیت و دیگر مطالب در شبکه های اجتماعی می پردازند که هدف آنان براندازی و در همین چارچوب پروژه نا امید ساختن جامعه ایران است.

بعیدی نژاد ادامه داد: این مطالب همه به نام اشخاص ساختگی صورت می گیرند که وجود خارجی ندارند.

سفیر ایران در انگلیس تصریح کرد: یکی از وظایف ثابت این افراد ساختگی، حمله به حسابهای شخصی شبکه های اجتماعی مسوولان است که با وارد آوردن شدیدترین تهمتها و الفاظ زشت، سعی می کنند به مردمی که به این صفحات متعلق به مسوولان نظام مراجعه می کنند القاء کنند که مردم هیچ اعتمادی به مسئولین و آینده کشور ندارند.

به گزارش ایرنا، نشریه "آمریکن کانسروتیو" در مطلبی نوشت: "حشمت علوی" منادی جعلی گروهک منافقین، یک شخصیت ساختگی است که به عنوان نویسنده و فعال حقوق بشر، افکار مسموم این گروهک را در رسانه های غربی منتشر می کرد.

"دنیل لاریسون" از دبیران این نشریه آمریکایی در نوشتاری با عنوان "منادی جعلی منافقین و زودباوری غربی‌ها" تصریح کرد: "مرتضی حسین" خبرنگار حوزه سیاست خارجی پایگاه خبری "اینترسپت" (انتشارات آنلاینی است که در فوریه ۲۰۱۴ توسط سازمان خبری فِرست - لوک - مدیا متعلق به پیر امیدیار بنیانگذاری شد. این انتشاراتی اخبار و اسناد مربوط به افشاگری‌های ادوارد اسنودن را منتشر می‌کند) داستان مهمی در مورد تبلیغات مداوم گروهک منافقین گزاش داده است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند