ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با رادیو جوان در مورد تلاش‌های باشگاه پرسپولیس برای ادامه همکاری با برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: در نشست خبری دیروز بر این نکته تاکید داشتم که هدف باشگاه تنها بازگرداندن برانکو و ادامه کار با اوست. در همین راستا دیروز جلسه‌ای با اسپانسر باشگاه داشتیم و نتایج بسیار خوبی داشت. برانکو گزینه اصلی پرسپولیس است و تاکیدمی‌کنم با هیچ گزینه دیگری وارد مذاکره نشده‌ایم.

وی در مورد عقد قرارداد بلند مدت با برانکو گفت: در حال حاضر دغدغه ما فراهم کردن پول برای پرداخت مطالبات برانکو است تا شرایط برای ماندن او در تیم فراهم شود. ۵۰۰ هزار یورو از طلب گذشته او را داده‌ایم و مابقی آن را هم انشالله پرداخت خواهیم کرد. بعد از آن راجع به مسائل دیگر با برانکو صحبت خواهیم کرد.

عرب با بیان اینکه اوایل هفته آینده برای پرداخت طلب برانکو اقدام خواهیم کرد، گفت: برانکو لیستی را به باشگاه ارائه داده که در حال اقدام برای جذب این نفرات هستیم. موضوع نقل و انتقالات باشگاه جدا از مسائل دیگر است که در آن مورد هم تلاش می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنی هم از پرسپولیس جدا خواهد شد یا نه؟ خاطرنشان کرد: طبق لیستی که برانکو به باشگاه ارائه داده بازیکنی در لیست خروجی تیم قرار ندارد اما چنانچه بازیکنی پیشنهاد  خارجی داشته باشد مورد بررسی قرار می‌گیرد. در حال حاضر فقط علیپور پیشنهاد رسمی دارد. برای جذب بازیکنانی که در لیست خرید برانکو اقدام خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص عقد قرارداد داخلی پرسپولیس با فرشاد احمدزاده و همچنین مذاکره با مهدی طارمی تصریح کرد: با احمدزاده قرارداد داخلی امضا نشده و اجازه دهید فعالیت‌های نقل و انتقالاتی ما بر اساس لیستی باشد که برانکو به باشگاه ارائه داده است. با هر بازیکنی به توافق نهایی رسیدیم حتما اعلام خواهیم کرد. انشالله هفته آینده طلب برانکو پرداخت و ایشان در پرسپولیس ماندنی خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند