مسعود استاد برادر میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران در صفحه اینستاگرام خود خطاب به علی مطهری نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با انتشار تصویری از عقدنامه خواهر خود ضمن تقدیر از عملکرد صداوسیما، نسبت به اظهارنظر این نماینده مجلس درباره عملکرد رسانه ملی در پوشش اخبار قتل و پرستو (عامل دستگاه‌های اطلاعاتی) بودن خواهرش به شدت انتقاد کرد. مسعود استاد پیش‌تر هم با انتشار تصاویری از میترا استاد حرف از انتقام زده و اعلام کرده بود انتقام خون خواهرش را خواهد گرفت.

گفتنی است؛ چند روز پیش علی مطهری در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به قتل همسر نجفی از نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق توسط صداوسیما انتقاد و درباره پرستو (عامل دستگاه‌های اطلاعاتی) بودن مقتول اظهارات عجیبی کرده بود.

مسعود استاد در صفحه اینستاگرام خود خطاب به علی مطهری نوشت:

خطاب به جناب آقای مطهری

وکیل و نماینده عزیزم، همسر شرعی با عقد دائم پرستو نیست!!!!!!

جناب آقای دکتر مطهری: آقازاده محترم، اولا از اینکه به چند نفر از اولیاء دم که اتفاقا، در جمله موکلینتان هستند با سخنان گوهربارتان التیام بخشیدید تشکر میکنیم!

ثانیا در خصوص مبحث صدا و سیما چه خوش در قامت نماینده شجاع ملت درخشیدید و آب رفته را به جوی برگرداندید.

ثالثا از اینکه آقای نجفی در دام پرستو افتاده بود ابراز ناراحتی کردید. امیدواریم بتوانید پرستو بودن را ثابت کنید.

سوال اولمان این است: شما که پرستوشناس بودید چرا قبل از واقعه قتل به آن افرادی که اشاره کردید در قامت نماینده شجاع مجلس با ابزاری که در اختیارتان بود مانند طرح سوال یا استیضاح، اقدام ننمودید و دختران این مرز و بوم را آگاه نکردید تا در دام شکارچیان چیره دست قرار نگیرند و برای شما نیز این ظن به وجود نیاید که مقتول پرستو بوده است.

سوال دوم این است: تا آنجا که، این چند روز با زخم زبانهایتان دست و پنجه نرم می کنیم متوجه شدیم که پرستوها گویا برای افراد ذی نفوذ و شخصیتهای مرجع دام می گسترانند، نه برای کسی که خانه نشین بود و از بیماریها رنجور گشته بوده و رنج می داده. چون آقای نجفی بعد از خانه نشینی، با عزیزمان ازدواج دائم کرد و به بیمارستان رفت. دقیقا زمانی که دیگر پرستو با بلبل برایشان تفاوتی نداشت.

در آخر فرصتی سه روزه به احترام رای همشهریهای عزیز، که شما را به واسطه تبار والایتان به مجلس فرستادند، خواهم داد، تا نسبت به موضع گیری اخیرتان از موکلین داغدارتان عذرخواهی بفرمایید.

در غیر اینصورت به وکالت از اولیاء دم، به جرم افتراء از شما شکایت خواهم کرد. توضیح اینکه، چون در صفحه اینستاگرامتان دلمان را سوزاندید پاسخ را در صفحه اینستاگرامی عرض نمودم والا حرمت جایگاه نمایندگی شما و نسبتان، والاتر از صفحه اینستاگرام است.

لطفا ورق بزنید.

سند شماره ۲

عقدنامه شرعی و رسمی (لطفا به تاریخ استعفای شهردار سابق و تاریخ عقد توجه فرمایید)

دلخوری برادر میترا استاد(برادر زن شهردار سابق) از علی مطهری/تقدیر از عملکرد صدا و سیما/پرستو بودن را ثابت کنیددلخوری برادر میترا استاد(برادر زن شهردار سابق) از علی مطهری/تقدیر از عملکرد صدا و سیما/پرستو بودن را ثابت کنید

این مطلب برایم مفید است
23 نفر این پست را پسندیده اند