رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: بر اثر برخورد یک سواری پراید با یک تریلر در محور "رستم" به سمت "باشت"، ۲ سرنشین خودروی سواری که عروس و داماد بودند، در دم جان باختند.

سرهنگ عبدالهاشم دهقانی گفت: برابر اعلام نظر کارشناسان، حادثه به دلیل انحراف به چپ راننده خودروی پراید رخ داده بود.

۲ کشته و ۶ مجروح حاصل برخورد ۴۰۵ با تیبا

رئیس پلیس راه جنوب استان فارس نیز گفت: بر اثر برخورد یک سواری تیبا با یک پژو ۴۰۵ در محور "خنج" به "قیروکارزین"، ۲ نفر کشته و ۶ نفر مجروح شدند.

سرهنگ حمدالله هوشمندی افزود: این حادثه شب گذشته رخ داد و طی آن یک پژو ۴۰۵ با ۴ سرنشین پس از برخورد با یک راس الاغ، با یک سواری تیبا با ۴ سرنشین برخورد کرد.

وی افزود: در این حادثه راننده پژو ۴۰۵ و یکی از سرنشینان تیبا در دم فوت کرده و ۴ سرنشین دیگر مجروح و راهی بیمارستان شدند.

این مقام پلیس راهور فارس گفت: کارشناسان علت وقوع این حادثه را به صورت ۵۰ درصد صاحب احشام به دلیل رها کردن حیوان در جاده و ۵۰ درصد رانندگان ۲ خودرو به دلیل عدم توجه به جلو، اعلام کردند.

واژگونی موتورسیکلت درجاده قائمیه با ۲ کشته

رئیس پلیس راه شمالی استان فارس همچنین از وقوع یک حادثه واژگونی موتورسیکلت و کشته شدن 2 نفر در محور قائمیه به سمت نورآباد خبر داد.

عبدالهاشم دهقانی گفت: یک دستگاه موتورسیکلت با 2 سرنشین در محور قائمیه به نورآباد، واژگون شده و هر دو سرنشین در دم جان باختند.

رئیس پلیس راه شمالی فارس علت این حادثه را بی توجهی راننده موتور به جلو اعلام کردند.

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند