محمد بازیانی دبیرکل جنبش اصلاح و توسعه اقلیم کردستان عراق  امام خمینی (ره) را شخصیتی کم نظیر در جهان اسلام دانست و تاکید کرد که ایشان همیشه به دنبال تحقق برادری و اتحاد میان مسلمانان بوده اند.

ترامپ با اقدام به معامله قرن چاله مرگ خویش را خواهد کند

وی به نامگذاری روز جهانی قدس از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: روز قدس یکی از نمونه‌های ارزشمند ماندگار از امام خمینی (ره) است که با وحدت و یکدلی مسلمانان گره خورده است و ایشان رمز موفقیت و پیروزی اسلامی را در وحدت و پرهیز از اختلاف و تفرقه می‌دانستند.

این سیاستمدار کٌرد عراقی تاکید کرد که دشمنان روی وحدت اسلامی حساب ویژه‌ای باز کرده اند و با هدف ممانعت از تحقق این مهم، همیشه به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف به بهانه‌های گوناگون در میان آن‌ها بوده اند.

بازیانی تاکید کرد که آمریکا با طرح معامله قرن، توطئه بزرگی را علیه ممالک اسلامی آغاز کرده است، اما به اعتقاد من ترامپ با این اقدام چاله مرگ خویش را حفر خواهد کرد و به مانند گذشتگان خود که آمدند و ارعاب و تهدید کردند و در نهایت هم رفتنی شدند، خواهد رفت و اسلام هم با عزت و سربلندی خویش ماندگار خواهد بود.

دبیرکل جنبش اصلاح و توسعه اقلیم کردستان عراق همچنین با اشاره به ضعف حکام عرب و همراهی آنان با آمریکا و صهیونیست‌ها در توطئه‌های ضد اسلامی گفت: برنامه استکبار جهانی همیشه این بوده است که حکامی در ممالک اسلامی به ویژه عربستان در راس امور باشند که بقای آن‌ها تنها در گرو خدمت به منافع دشمنان اسلام باشد، دشمنان به دنبال غارت ثروت‌های طبیعی کشور‌های اسلامی هستند. در چنین شرایطی نقش بیداری اسلامی بیش از هر زمان دیگری لازم و تاثیرگذار خواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند