به گزارش مارکا، مسی و بارسلونا با وجود اینکه در آستانه رقم زدن یک فصل بسیار خوب بودند اما در دو هفته همه چیز به ضرر آن‌ها تمام شد.

حذف ناامید کننده از لیگ قهرمانان اروپا از یک طرف و شکست در فینال جام حذفی برابر والنسیا از طرف دیگر باعث شد تا آبی اناری‌ها روزهای سختی را تجربه کنند و تنها با قهرمانی در لالیگا به کار خود پایان دهند.

مسی، فوق ستاره آرژانتینی آبی‌ اناری‌ها اعتراف کرد که فصل ناامید کننده‌ای را پشت سر گذاشته است.

او به جام از دست رفته اشاره کرد و در این رابطه، گفت‌: همه چیز به خوبی پیش می‌رفت تا اینکه در دو هفته دو جام از دست دادیم. از نظر ذهنی بسیار خسته شده بودیم. فصل ناامید کننده و خسته کننده‌ای را پشت سر گذاشتیم به ویژه‌ بعد از حذف از لیگ قهرمانان اروپا که شرایط سخت شد. خستگی ما از نظر ذهنی بیش‌تر از بدنی بود.

این ستاره آرژانتینی در ادامه صحبت‌هایش درباره رقابت‌های کوپا آمه ریکا و شانس آلبی سلسته برای قهرمانی در این رویداد بزرگ، اضافه کرد: مثل همیشه انگیزه لازم برای درخشش و قهرمانی را داریم اما واقعیت می‌گوید که فوتبال آرژانتین در حال یک پوست اندازی است. با این حال برای کسب عنوان قهرمانی تلاش خواهیم کرد.

مسی در پایان، خاطرنشان کرد: ما بر خلاف دوره‌های قبل شانس قهرمانی نیستیم. با این حال برای قهرمانی به برزیل می‌رویم. احساس خوبی دارم. بازیکنان با کیفیتی در اختیار داریم و همگی تشنه قهرمانی هستند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند