"قطری السمرمد" یکی از فرماندهان نیروهای داوطلب عشایری در استان الأنبار عراق از کشته شدن یک سرکرده داعش و ۶ تن دیگر از عناصر این گروه تروریستی در حملات هوایی ارتش عراق در غرب این استان خبر داد.

وی افزود: بر اساس اطلاعات رسیده از مخفیگاه "عبدالله الفرحان" ملقب به ابومسلم العراقی در منطقه "الجزیره" در الأنبار ، نیروهای مشترک ارتش و داوطلب عشایری عراق به تعقیب چهار تروریست داعشی که سوار بر موتورسیکلت بودند پرداخته و بعد از ورود آنها به داخل یک تونل جنگنده‌های عراقی این تونل هدف حملات هوایی قرار گرفت.

السمرمد گفت که بر اثر این حمله هوایی علاوه بر این چهار تروریست داعشی سه تروریست دیگر نیز که در تونل حضور داشتند به هلاکت رسیدند.

خنثی شدن نقشه داعش برای انفجار تروریستی در عید سعید فطر

از سوی دیگر طالب الموسوی فرمانده عملیات بخش "دیالی" در الحشد الشعبی گفت که نیروهای داوطلب مردمی توانستند امروز چهارشنبه ۶ بمب کارگذاشته شده توسط داعش برای هدف قرار دادن مراسم جشن عید سعید فطر  را خنثی کنند.

‎موسوی گفت که بخش عملیات دیالی الحشد الشعبی تدابیر امنیتی شدیدی برای عید سعید فطر اتخاذ کرد. وی افزود: در شب گذشته تحرکات دشمن رصد و با انجام «عملیات کمین» این تحرکات خنثی شد.

حیدر العبادی نخست‌وزیر عراق نوزدهم آذرماه سال ۱۳۹۶ ه.ش. آزادسازی کامل خاک این کشور از لوث داعش را اعلام کرد اما تعقیب تروریست‌های داعشی و پاکسازی کامل عراق از لوث داعش همچنان ادامه دارد.

 

این مطلب برایم مفید است