نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» شب گذشته (سه‌شنبه) بود که مدعی شد آندره‌آ استراماچونی، سرمربی پیشین اینتر قراردادی سه ساله با باشگاه استقلال تهران امضا خواهد کرد و هدایت این تیم ایرانی را تا سال ۲۰۲۲ برعهده خواهد داشت. این سرمربی ایتالیایی سابقه هدایت تیم‌هایی همچون اسپارتا پراگ جمهوری چک، پاناتینایکوس یونان و اودینزه را هم در کارنامه‌اش دارد.

اکنون سایت ایتالیایی «passioneinter.com» خبر می‌دهد با وجود اینکه از آندره‌ا استراماچونی به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم‌های فیورنتینا و جنوا یاد شده است، به نظر می‌رسد او به نیمکت سرمربیگری تیم فوتبال استقلال نزدیک است و دستمزد این سرمربی ایتالیایی در این تیم ایرانی بیش از ۲ میلیون یورو در سال خواهد بود.

طبق این گزارش استراماچونی نه‌ تنها به خاطر پیشنهاد مالی خوب برای قبول هدایت استقلال ترغیب شده است، بلکه شانس حضور با این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را خواهد داشت، در کنارش می‌تواند به کشوری سفر کند که فرهنگ متفاوتی نسبت به اروپا دارد و هواداران پرشمار و تاریخ باشگاه استقلال در او انگیزه لازم برای قبول این پیشنهاد را ایجاد کرده است.

«passioneinter.com» همچنین خبر داد باشگاه استقلال برای استراماچونی ضرب‌الاجلی تعیین کرده تا پاسخ نهایی در خصوص پیشنهاد مطرح شده را بدهد و این ضرب‌الاجل تا پایان فردا (پنجشنبه) است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند