سرهنگ مجید رضایی (معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ) در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درخصوص تردد همشهریان تهرانی و خروج ازشهر تهران گفت: باتوجه به محدودیت‌هایی که در معابر اطراف حرم مطهر حضرت امام خمینی شاهد آن هستیم، قطعا بار ترافیکی سنگینی در محورهای اطراف ایجاد خواهد شد و بارترافیکی محدوده بزرگراه‌های آزادگان و آزادراه خلیج فارس حجم بالایی دارد. از این رو از شهروندانی که قصد خروج از تهران را دارند درخواست می‌کنیم از معابر اطراف، معابر جایگزین مثل آزادراه تهران ساوه و مقاطع جاده قدیم، آزداگان شرق به غرب و محدوده خروجی‌های آزادگان استفاده کنند.

وی ادامه داد: در محدوده آزادراه جنوب به شمال تهران- قم محدودیتی وجود ندارد اما به واسطه مراجعات مردم در سالگرد حضرت امام خمینی قطعا حجم سنگینی در این محدوده خواهیم داشت. نیاز است که شهروندان محترم از محورهای جایگزین استفاده کنند و از معابر مبادی ورودی حرم مطهر را به خاطر سنگینی حجم ترافیک استفاده نکنند.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در پایان تاکید کرد: مردم سعی کنند در هنگام خروج از سطح شهر تهران کلیه مقررات مربوط به نظم و ایمنی و رانندگی در حین در محدوده برون شهری را مدنظر داشته باشند تا حوادث کمتری را شاهد باشیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند