آیت الله سید شرف الدین ‌ملک حسینی گفت: اگر رسانه های مجازی به این موضوع می پرداختند، جای گله نبود زیرا شخصی هستند و از بودجه بیت المال اداره نمی شوند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: یک اتفاق شخصی افتاده و همسری همسرش را کشته و اتفاقات مشابه فراوان است و این افتخاری نبوده که این گونه جار زده می شود.

وی افزود: اگر پخش گسترده خبر این حادثه از رسانه ملی برای خدا بوده که خداوند خواسته است گناهان شخصی را پنهان کنیم.

وی تاکید کرد: نباید قتل را عرفی کنند و بسیاری از رفتارهای زشت را عادی جلوه دهند و حتی تکرار نشان دادن رفتار عادی یک قاتل شنیعترین اتفاقی است که ممکن است بیفتد.

آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه انتظار می رفت مسئله شخصی مسئله شخصی بماند، اظهار کرد: اگر هدف سیاسی و برای آبرو بردن یک جبهه ای است که واقعا زشت است.

وی گفت: من هر چه فکر کردم که در شب قدر مردم این چه گزارشی در شبکه های تلویزیونی است که به مردم ارائه می دهند، نفهمیدم.

آیت الله ملک‌حسینی افزود: در شب قدر ذهن هایی که باید آماده دعا شوند، معطوف به یک حادثه شخصی شد که ربطی به هیچکدام ما و ربطی به سیاست کشور و جامعه مان نداشت و در شبکه های مختلف برجسته شد.

وی ابراز کرد: خدا کند به این موضوع پایان داده شود وگرنه این حرکت یک بداخلاقی زشت را در جامعه ایجاد می کند.

آیت الله ملک‌حسینی گفت: در امر به معروف و نهی از منکر متجاهر را نصیحت می کنند و به بقیه جار نمی زنند که این گناه رخ داده است.

وی افزود: در ارشاد، آرام و درگوشی به او می گویند؛ این ها رسالتهای شرعی ماست؛ نه اینکه با او مصاحبه کنند؛ هیچ کس حق ندارد گناه خود را در برابر دیگران بیان کند.

آیت الله ملک حسینی گفت: ارائه گزارش از این اتفاق زشت موجب ساده سازی قتل می شود و نشان دادن اسلحه به ما چه دلیلی دارد.

وی تاکید کرد: این حادثه یک عبرت است برای کسانی که مدعی درک و شعور و دین و ایمان هستند و این که سالها پاکی و ایمان و سیاست و قدرت و سالها حضور در عرصه های مختلف هیچ ارزشی برای لحظات پایان عمرمان ندارد و عاقبت خیر از خدا بطلبیم و عبرت بگیریم.

 

این مطلب برایم مفید است
16 نفر این پست را پسندیده اند