متن کامل این پیام به شرح زیر است:

«در آستانه سالگرد قیام خونین و تاریخی پانزدهم خرداد بر خود لازم دیدم طی پیامی یادی از شهدای والامقام این قیام تاریخی بخصوص رشادت‌های کفن پوشان ورامین داشته و به ساحت قدسی ایشان عرض ارادتی داشته باشیم.

با سلام به همه یادآوران شهیدان

شهیدانی که محبوب پروردگارند و خداوند در قرآن مجید آنها را چنین وصف کرده است.

((ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفا کانهم بنیان مرصوص)) چه افتخاری بالاتر از این، آنها در صف انبیا و اولیا و علویان و حسینیان قرار گرفتند.

با این وصف، من که باشم که بتوانم توصیفی از شهدای انقلاب اسلامی و در صف مقدم، شهدای پانزدهم خرداد و شهدای ورامینِ پر افتخار بکنم.  از این بدریان و احدیان و خیبریان که از جان خود، از هستی دنیایی خود گذشتند، از زن و فرزند و پدر و مادر و هرچه داشتند، چشم پوشیدند.

من که گرفتار هواهای نفسانی و وساوس شیطانی و هوس‌های زودگذر زندگی هستم و غل و زنجیرهای مادی همه وجود مرا احاطه کرده کجا و این راه یافتگان به ملکوت اعلا کجا؟ شهدای عزیز ورامین، کفن پوشان مجاهد فی سبیل الله در صف سایر شهدای ما در طول دوران انقلاب، دست پروردگارن امام عزیزمان خمینی بت شکن و شهید پرور قرار گرفتند، هر چه داریم به برکت وجود آنها داریم، عزت داریم، آبروداریم، قدرت داریم.

قدرت آمریکا را شکسته‌ایم، به خاک ذلتشان نشانده‌ایم و در سراشیب سقوط قرار شأن داده‌ایم. اینها همه به برکت خون شهیدان است. آفرین بر کفن پوشان دشت ورامین دانسته و فهمیده از مرگ در راه خدا استقبال کردند، از توپ و تانک و سرنیزه جلادان رژیم نهراسیدند، الگو شدند، راه نجات را به ره پویان نشان دادند. به نسل‌ها آموختند که تا زیر لوای ولایت فقیه، یعنی نماینده امام زمان علیه السلام هستید. از غیر خدا نترسید. به وعده نصر الهی امیدوار باشید.

راه را برای یاران مهدی (ع) هموار کنید. سختی‌ها را تحمل کنید. سحرهای ماه مبارک بخوانید ((وقتلاً فی سبیلک فوفق لنا)) دل به این دنیای پر از فریب و غرور و ظلم و زور و نفاق و تزویر نبندید و بدانید العاقبه للمتقین، پیروزی نهایی در رکاب حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرج الشریف) نزدیک است دشمن در سیر نزولی و یاران مهدی (ع) در مسیر صعودی هستند.

باز هم سلام بر همه شهیدان تاریخ شهدای کربلا، شهدای ۱۵ خرداد و شهدای ورامین به امید آنکه سلام ما را پاسخی دهند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

احمد جنتی

رئیس مجلس خبرگان رهبری و

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی»

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند