گزارش این کودک آزاری که در یکی از روستاهای بخش یامچی شهرستان مرند رخ داده است، شنبه چهارم خرداد توسط مسئولان یکی از بیمارستان‌های منطقه به بهزیستی آذربایجان شرقی اعلام شد.

با اعزام مددکاران مشخص شد دختر بچه سه ساله‌ای پس از طلاق والدین، با پدر معتادش زندگی می‌کرده اما بر اثر شکنجه‌های پدرش به  کما رفته است. این دختر کوچولو در بیمارستان امام رضا(ع)  تحت درمان قرار گرفت. با شروع تحقیقات پلیسی نیز مشخص شد پدر معتاد فرار کرده و تلاش برای دستگیری او ادامه دارد.

محسن ارشدزاده، مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان‌ شرقی گفت: این اتفاق در خانواده‌ای رخ داده که هم موضوع اعتیاد و هم طلاق در آن مطرح بوده است. این دختر خردسال در زمان انتقال به بیمارستان در کما بوده و از بیمارستان مرند به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز منتقل شد و خوشبختانه هوشیاری‌اش را به دست آورده است. 

وی افزود: موضوع این پرونده از طریق رئیس بهزیستی مرند به دادستان اعلام و طرح موضوع شده است و با اعلام شکایت علیه پدر کودک، وی تحت تعقیب قرار دارد. این دختر سه ساله پس از اعلام نظر پزشکی قانونی و بعد از ترخیص با اعلام دادستانی، تحویل بهزیستی خواهد شد و بدون شک اجازه برگشت او را به خانه پدری‌اش نمی‌دهیم.  

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند