حشمت الله فلاحت پیشه، با اشاره به درگیری مسلحانه در منطقه‌ای از اسلام آباد غرب در استان کرمانشاه گفت: متأسفانه در این حادثه سروان حاجی مرادی رئیس پلیس آگاهی اسلام آباد غرب به شهادت رسیدند و یک نفر از عزیزان ناجا هم به صورت سطحی مجروح شد.

وی توضیح داد: فرمانده و نیروهای جان بر کف ناجا با یک خودرویی که نسبت به آنها ظن اقدام تروریستی می‌رفت درگیری مسلحانه پیدا کردند. آنها پلاک ماشین را دستکاری کردند و به دنبال حضور در محل تجمع مردم در مراسم شهادت حضرت علی (ع) بودند با توجه به ظن تروریستی بودن آنها نیروهای جان فشان ناجا با آنها درگیر شدند که در نهایت یکی از آنها به شهادت رسید و در نهایت این افراد به هدف خود نرسیدند.

نماینده اسلام آباد غرب با بیان اینکه کل منطقه تحت کنترل است ابراز امیدواری کرد که با سرنخ‌های موجود هر چه سریع‌تر خودرو و عوامل آن شناسایی و دستگیر شوند. ما منتظر نتیجه پیگیری‌ها هستیم.

 شب گذشته بر اثر درگیری مسلحانه کارآگاهان پلیس آگاهی اسلام آباد غرب با خودرویی که در صدد متوقف کردن آن در شهرک جهاد بودند و سرنشینان آن اقدام به تیراندازی به خودروی مأموران کردند، سروان کوروش حاجی مرادی در اثر جراحات وارده به شهادت رسید.

فلاحت پیشه همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش به سفر هیأتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس به نروژ با دعوت رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس نروژ اشاره و اظهار کرد: راه اندازی خط اعتباری یک میلیارد یورویی از مهمترین مباحثی است که در این جلسه پیگیری می‌شود. پیش از این این سفر یک بار به تعویق افتاد که دلیل آن پیش بینی نشدن ملاقات‌های مورد درخواست ما در این سفر بود که این بار این موضوع محقق شده است.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند