علی انصاریان،بازیکن سال های نه چندان دور پرسپولیسی ها که سال ها قلب دفاع این تیم را بیمه کرده بود حالا به جمع کسانی پیوست که اعتقاد دارند پرسپولیس توانایی قهرمانی در جام حذفی را داراست. او در این مورد گفت: «در وهله اول باید قهرمانی پرسپولیس را به همه هواداران این تیم تبریک بگویم. من یک پرسپولیسی هستم و می دانم هواداران چه حس غروری بابت این قهرمانی ها دارند. باید به بازیکنان و کادرفنی به خصوص کریم باقری هم تبریک بگویم چون انصافا کار سختی را انجام دادند.»

انصاریان گفت: «گاهی می بینم که برخی فقط در مورد بازی با سپاهان در جام حذفی، آیه یاس و ناامیدی می خوانند و اعتقاد دارند پرسپولیس از پیش بازنده است ولی من چنین اعتقادی ندارم. این پرسپولیس، هیچ کم و کسری نمی بیند و می خواهم به کسانی که از حالا، شانس پیروزی را برای سپاهان بیشتر می دانند بگویم تیمی که برانکو سرمربی آن است را دست کم نگیرید. این پرسپولیس نه تنها در جام حذفی، بلکه در همه تورنمنت ها می تواند برای کسب قهرمانی بجنگد و برایش هیچ فرقی نمی کند که کدام نقطه ایران بازی می کند.»

انصاریان همچنین در خصوص فصل آینده پرسپولیس گفت: «امیدوارم که برانکو ماندنی شود. اگر برانکو در پرسپولیس بماند، از حالا می توانم به شما بگویم این تیم در فصل نوزدهم، مدعی اول کسب قهرمانی می شود اما اگر او قرار را بر جدایی بگذارد، تکلیف تیم مشخص نیست. ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد. امکان بهم ریختن همه برنامه ها وجود دارد و اینکه تعدادی از بازیکنان هم تصمیم به جدایی بگیرند. باشگاه باید در ابتدا، فکری برای حفظ برانکو کند و سپس به دنبال تمدیدقرارداد با بازیکنان حال حاضر و جذب یاران جدید برود.»

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند