آخرین مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات آزمون ارشد علوم پزشکی، هفتم خرداد ماه است که از طریق سامانه مرکز سنجش به آدرس http://www.sanjeshp.ir صورت می گیرد. این تاریخ آخرین مهلت بوده و تمدید نمی شود.

همچنین مرکز سنجش همراه با انتشار دفترچه ثبت نام آزمون رشته های کارشناسی ارشد گروه پزشکی، مصادیق نقص اطلاعات و مدارک ثبت نامی را اعلام کرد.

بر این اساس، طی بررسی اولیه انجام شده اطلاعات و مدارک ثبت نامی، مواردی مشخص شده که داوطلب دقت لازم را در ورود اطاعات نداشته است. بدیهی است هر گونه نقص مدرک در اعلام اطلاعات، ارسال مدارک و یا اعلام اطلاعات نادرست و غیرواقع، سبب بروز مشکلاتی برای فرد خواهد شد که مسئولیت آن بر عهده داوطلب بوده و اقدامی از طرف مرکز میسر نیست.

انتخاب دو رشته یا مجموعه از یک گروه امتحانی (داوطلب فقط مجاز به شرکت در جلسه آزمونی یکی از آنها بوده و امکان شرکت در دیگری را نخواهد داشت.)، عدم انتخاب رشته امتحانی اول، عدم درج صحیح عنوان دانشگاه علوم پزشکی قبلی، عدم درج صحیح جنسیت، عدم الصاق عکس پرسنلی در فرمت صحیح (در صورت نقص، از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممانعت به عمل می ‌آید)، عدم درج معدل صحیح بر اساس مدارک معتبر (در هر مرحله نادرست بودن معدل محرز شود، موجب حذف داوطلب از روند آزمون یا اخراج از تحصیل خواهد شد.)، عدم درج صحیح نوع سهمیه رزمندگان و ایثارگران (در صورت عدم صحت نوع سهمیه رزمندگان و ایثارگران، متعاقبا تغییر و یا اعمال سهمیه صورت نخواهد گرفت و موجب حذف داوطلب از روند آزمون یا اخراج از تحصیل خواهد شد.) و عدم درج صحیح کد ایثارگری سهمیه رزمندگان و ایثارگران (در صورت عدم شناسایی یا اعلام غیر مجاز بودن فرد از ارگان یا سازمان مربوطه، متعاقبا تغییر و یا اعمال سهمیه صورت نخواهد گرفت.) از موارد اعلامی نقص اطلاعات و مدارک است.

آزمون ارشد علوم پزشکی سال ۹۸ که قرار بود در تاریخ‌های ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه برگزار شود به دلیل وقوع سیل در برخی نقاط کشور در روزهای ۲۷ و ۲۸ تیر ماه برگزار خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند