وحید شورابی دبیر مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری طرح ولایت در تابستان ۹۸ در مشهد مقدس، گفت: بیست‌وچهارمین دوره آموزشی مبانی اندیشه اسلامی با محورهای خداشناسی، معرفت‌شناسی، انسان‌شناسی، فلسفه اخلاق، فلسفه حقوق، فلسفه سیاست با همکاری مؤسسه آموزشی پژوهشی امام‌خمینی (ره) و سازمان بسیج دانشجویی در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

شورابی افزود: شرکت در طرح ولایت برکات بسیاری برای دانشجویان مؤمن و معتقد به آرمان‌های بلند اسلامی به همراه دارد. دانشجویی که براساس مبانی صحیح اندیشه اسلامی قدم در میدان‌های مبارزه فکری، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی می‌گذارد، می‌تواند حق و باطل را به درستی تشخیص دهد و برای انجام تکالیف الهی ثابت‌قدم باشد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری نگاه ویژه ای به برگزاری دوره‌های طرح ولایت دارند، به طوری که شرکت کنندگان در این طرح به صورت ویژه با معظم‌له دیدار داشته‌اند. رهبر معظم انقلاب حتی تأکیدات و ارشاداتی در زمینه برگزاری طرح به مسئولان دارند. توصیه می‌شود دانشجویانی که تابستان فرصت دارند ثبت‌نام و شرکت در این دوره را از دست ندهند.

دبیر مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: ثبت نام از طریق سایت http://bq-network.ir و همچنین از طریق مراجعه حضوری به دفاتر بسیج دانشجویی تا ۱۰ خردادماه ادامه خواهد داشت. این دوره در دو بازه زمانی ۱۷ تیر تا ۲۵ مرداد و ۳۰ تیر تا ۷ شهریور برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی در پایان گفت: کمک هزینه سفر عتبات عالیات به فراگیران طرح ولایت تعلق خواهد گرفت. همچنین توافقات اولیه با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده که ۴ واحد از دروس معارف دانشجویان این دانشگاه که در طرح شرکت می‌کنند کاسته شود که در صورت نهایی شدن جزئیات آن به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند