« سید جلال ملکی» شامگاه دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا بیان کرد: عملیات آوار برداری و جستجوی افراد توسط آتش نشانان بیش از ۷ ساعت بطول انجامید که در نهایت جسم بی جان ۳ مرد از زیرآوار خارج شد.

وی افزود: این حادثه در ساعت ۱۳ و ۲۱ دقیقه امروز روی داد که بلافاصله ماموران ۳ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی ادامه داد: در همان لحظات اولیه جسم بی جان یک مرد از زیرآوار خارج شد که به گفته شاهدان عینی ۲ مرد دیگر زیرآوار گرفتار بودند.

وی تصریح کرد: عملیات آواربرداری آتش نشانان ادامه یافت و ساعاتی بعد جسم بی جان ۲ مرد دیگر از زیرآوار خارج شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: عملیات آواربرداری و جستجوی افراد همچنان توسط آتش نشانان ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: بر اثر شدت انفجار ساختمان یک طبقه به همراه زیرزمین یک تعمیرگاه در منطقه جلال آل احمد ریزش کرد که در این حادثه ۳ مرد که در داخل این تعمیرگاه حضور داشتند در زیرآوار جان باختند.

همچنین مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: تکنسین های اورژانس با استفاده از ۲ دستگاه آمبولانس و یک موتورلانس در محل حادثه همچنان حضور دارند.

محمد کرم درآبادی افزود: تا این لحظه تکنسین های اورژانس ۲ مرد مصدوم را به بیمارستان منتقل کردند.

گفته می شود بر اثر انفجار کپسول گاز خودرو سمند در مقابل یک تعمیرگاه در منطقه جلال آل احمد این محل دچار انفجار و آتش سوزی شد.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند