سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین درخصوص نقل قول‌های منسوب به خود مبنی‌بر ارتباط مدیران دولتی به‌ویژه در صنعت خودرو با دلالان افزود: من از واژه مدیران دولتی صنعت خودرو استفاده نکردم.

وی گفت: دلالان و سودجویان فعال در بازار خودرو، درخصوص قیمت‌ها التهاب‌آفرینی کرده‌اند و ضروری است قوه قضاییه و دستگاه‌های نظارتی برای مقابله با آنان، دست به اقدامات جدی بزنند.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس ادامه داد: اگر دستگاه‌های نظارتی با دلالان دانه درشت بازار خودرو برخورد کنند، یقیناً التهاب بازار فروکش خواهد کرد و قیمت‌ها تا حد زیادی به روال گذشته باز خواهد گشت.

حسینی‌کیا همچنین خواستار ادامه همکاری خودروسازان با شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و تکیه بر ظرفیت‌های موجود در کشور برای تولید قطعات پیشرفته خودرو و طراحی و ساخت خودروهای جدید شد و گفت: مجلس در این‌خصوص با وزیر صنعت، معدن و تجارت رایزنی‌های لازم را انجام داده و تلاش می‌کنیم پروژه‌هایی از این دست را مورد حمایت قرار دهیم.

حسینی‌کیا پیش‌از این در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که مدیران صنعت خودرو در حال اجرای سیاست‌های رونق تولید در کشور هستند و تلاش می‌کنند علیرغم مشکلات و محدودیت‌های فعلی، جریان تولید و اشتغال را در صنعت خودروسازی زنده و پویا نگه دارند. اما یکی از رسانه‌های منقد دولت، سخنان این نماینده مجلس را به صورت تحریف شده و با افزودن جملاتی به نقل از این نماینده مجلس و با مضمون ارتباط مدیران دولتی با دلالان خودرو منتشر کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند