نفرات تیم ملی اسپانیا جمعه انتخاب خواهند شد؛ برای دو دیدار در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ که به ترتیب ۱۷ و ۲۰ خرداد مقابل جزایر فارو و سوئد برگزار می‌شود. این در حالی است که همچنان خبری از لوییس انریکه نیست و هیچ‌کس مطمئن نیست که او چه زمانی برای مربیگری اسپانیا آماده می‌شود.

او و اعضای کادر فنی اسپانیا ارتباط مستقیم و مستمری با تیم دارند و روزانه فعالیت می‌کنند اما هیچ‌یک در جلسات تمرینی حاضر نشده‌اند.

وضعیت لوییس انریکه روی نیمکت اسپانیا به کلی تغییر کرد، وقتی مجبور شد به دلیل مسائل شخصی به اسپانیا برگردد، آن‌هم در آستانه دیدار ششم فروردین مقابل مالت.

لوییس روبیالس رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا از وقتی مشکل مسائل شخصی انریکه مطرح شد، بی‌شائبه از او حمایت کرده و خواسته با قدرت کارش را ادامه دهد اما شخص مربی تیم در دو ماه اخیر در اطراف تیم ملی اسپانیا مشاهده نشده است.

همه کسانی که با تیم ملی اسپانیا سر و کار دارند خواستار بازگشت سریع انریکه هستند اما گویا سختی وضعیت او را به خوبی درک می‌کنند. با این همه معلوم نیست که مربی سابق بارسلونا بتواند به کارش در تیم ملی این کشور ادامه دهد.

اسپانیا سال گذشته با مربیگری انریکه با فاصله‌ای نزدیک نسبت به انگلیس در رده دوم گروه خود در لیگ ملت‌های اروپا قرار گرفت و نتوانست به نیمه‌نهایی و فینال این رقابت‌ها که خرداد برگزار می‌شود، صعود کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند