مسیح زاهدی در مورد آخرین وضعیت ماشین‌سازی گفت: شرایط تیم خوب است. البته ما در بحث نتیجه‌گیری شرایط خوبی نداشتیم، ولی هدف‌مان این است که در دو بازی پایانی خوب امتیاز بگیریم تا چند رده در جدول صعود کنیم. تیم ما نسبت به سال گذشته عملکرد خوبی از لحاظ نتیجه‌گیری نداشته است، ولی امسال خوب فوتبال بازی می‌کنیم. فصل گذشته سیستم بازی ما بر اساس دفاع و ضدحمله بود، ولی امسال جسورتر بازی می‌کنیم.

وی ادامه داد: ما امسال شانس گرفتن سهمیه را از دست دادیم و خطر سقوط هم تهدیدمان نکرد. در خیلی از بازی‌ها انتحاری و تهاجمی فوتبال بازی کردیم، ولی متأسفانه خوب نتیجه نگرفتیم. در همین بازی قبلی برابر سپاهان موقعیت‌های بسیار خوبی را از دست دادیم و حتی می‌توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم. با این حال خودمان قبول داریم که از لحاظ امتیازگیری عملکرد خوبی نداشتیم.

زاهدی در خصوص تقابل با پرسپولیس در هفته بیست‌ونهم تصریح کرد: پرسپولیس دنبال برد است تا قهرمانی‌اش را تقریباً قطعی کند. این آخرین بازی خانگی پرسپولیس در فصل جاری است و طبیعی است که ورزشگاه پر شود. ما کار سختی در پیش خواهیم داشت، ولی از بازی با پرسپولیس امتیاز می‌خواهیم. ما دنبال این هستیم که در دو بازی پایانی امتیاز بگیریم تا رتبه ماشین‌سازی در جدول بهتر شود، حالا اینکه کدام تیم سود می‌برد و قهرمان می‌شود به ما ارتباطی ندارد.

 

این مطلب برایم مفید است