جنجال های پایان بازی با الزورا و هجوم چندتماشاگر به زمین و زد و خورد آنها با بازیکنان ذوب آهن باعث شد تا میزبانی باشگاه اصفهانی از النصر عربستان در هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا با تردیدهای زیادی روبرو شود چون بازیکنان ذوب آهن اعتقاد داشتند در این شهر امنیت جانی ندارند.

در شرایطی که از مدت ها قبل کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست ذوب آهن برای میزبانی از النصر در کربلا به عنوان شهر ثالث موافقت کرده بود با اتفاقات شب بازی با الزورا این سئوال ذهن همه فوتبالی ها را به خود مشغول کرد که این تیم دو هفته بعد از درگیری های اخیر دوباره راهی شهر کربلا خواهد شد یانه؟

در پاسخ به این سئوال علیرضا منصوریان امروز در مصاحبه های خود رسما اعلام کرد بازی با النصر در ورزشگاه کربلا برگزار نمی شود. سرمربی ذوبی ها با اعلام این که در بازی با الزورا ممکن بود اتفاقات تلخی رخ بدهد و منجر به از دست دادن یکی دو بازیکن ذوب آهن شود صراحتا اعلام کرد برای بازی با النصر به کربلا بازنخواهند گشت و این بازی حساس در راه صعود با صدرنشینی به شهر ثالث دیگری منتقل خواهد شد.

آخرین اخبار از نصف جهان از رایزنی های باشگاه ذوب آهن با فدراسیون و AFC برای معرفی میزبان دیگری است که در این راه از شهرهای دوحه یا مسقط به عنوان گزینه های اصلی برای برگزاری بازی با النصر نام برده می شود.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند