پیشکسوتان پرسپولیس نیز به اندازه هواداران نگران این تیم شده اند. ادموند بزیک مهاجم پیشین سرخپوشان که سابقه آقای گلی در لیگ برتر را داراست، در مورد وضعیت این تیم گفت: «وقتی ۵ بازی بدون پیروزی سپری می شود، یعنی یکسری اتفاقات در تیم رخ داده اما من می خواهم فکرهای مثبتی داشته باشم و خوشبینی را ادامه دهم. پرسپولیس تیم بزرگی است و ثابت کرده که هر وقت بخواهد، می تواند به شرایط خوبش برگردد.»

او اضافه کرد: «در حال حاضر، پرسپولیس هیچ چاره ای ندارد جز اینکه شرایط را تغییر بدهد. در حال حاضر تیم با مشکل گلزنی مواجه است در حالی که مهاجمان بسیار خوبی در پرسپولیس توپ می زنند. قطعا برانکو برنامه هایی دارد تا بتواند تیمش را به شرایط نرمال برگرداند. بازیکنان پرسپولیس احتیاج به این دارند که خیلی زود، خودشان را در مسابقات پیدا کنند و باز هم با قدرت بیشتری کار را ادامه بدهند. شاید در برخی بازی ها، به خاطر عدم تمرکز یا خستگی و حتی اشتباهات داوری، پرسپولیس لطمه خورده باشد ولی از این به بعد دیگر جایی برای اشتباه وجود ندارد.»

بزیک در نهایت گفت: «مطمئنم پرسپولیس به قهرمانی در این فصل می رسد اما ترجیح می دهم با قدرت بیشتری، آنها را در زمین ببینم و شاهد آن باشم که همان پرسپولیس اواسط فصل باشند نه تیمی که در این هفته ها دیدیم.هواداران هم وظیفه دارند در این روزها، بیشتر از قبل از بازیکنان حمایت کنند تا وضعیت خیلی زودتر، تغییر کند.»

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند