امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز سه شنبه در بازدید از تیپ ٢٦٤ پیاده سلماس افزود: نیروی زمینی ارتش با تولید انواع تجهیزات مورد نیاز خود اعم از تانکبرهای فوق سنگین، انواع رادارها، دوربین‌هایی با برد بلند، شیلترهای مخابراتی و دیگر تجهیزات، نهضت خودکفایی را به بالاترین مرحله رسانده است.

وی اضافه کرد: هم اکنون ارتش جمهوری اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح از آمادگی رزمی بسیار بالایی برخوردار است. ولایتمداری، عدالت محوری، شایسته سالاری و ارتقای توان و آمادگی کارکنان از عمده اولویت های ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این بازدید گفت: در حال حاضر آمادگی جمهوری اسلامی ایران با داشتن ارتشی مقتدر در بالاترین حد بوده و به عنوان یک کشور تاثیرگذار در معادلات منطقه ای نقش آفرینی می کند.

امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو با بیان اینکه کشور آمادگی دفاع در برابر هر نوع تهدید نظامی را دارد، افزود: از برکات هشت سال دفاع مقدس رشد خلاقیت و خوداتکایی و خودباوری در نیروهای مسلح بوده است.

وی بیان کرد: همه تلاش دشمن این است که فرهنگ غنی دفاع مقدس را با تبلیغات پوچ خود از مردم ایران بگیرد ولی نمی داند که ملت ایران اسلامی همیشه هوشیار بوده و اجازه یاوه گویی به دشمنان انقلاب را نمی دهد.

 

این مطلب برایم مفید است