ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس فوتبال پاک را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: اعتقاد داریم فوتبال صحنه فتوت و جوانمردی است و باید فضای فوتبال، فضای پاکی باشد تا محیط استادیوم‌ها به محیطی امن و پرنشاط تبدیل شود. باشگاه پرسپولیس مانند همیشه آمادگی دارد تا برای تحقق این مهم حرکت کند.

وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس برای دو هفته پایانی لیگ برتر و همچنین بازی‌های جام حذفی در راستای کنترل ورزشگاه‌ها و دوری از تنش و درگیری نهایت همکاری و تعامل را با دیگر نهادها خواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس وضعیت سرخ‌پوشان در آستانه رقابت امشب مقابل پاختاکور ازبکستان را خوب ارزیابی کرد و گفت: همه تلاش‌ها برای حفظ آرامش تیم صورت گرفته است و کاروان پرسپولیس با پرواز اختصاصی به تاشکند رفتند و در هتل پنج ستاره مستقر شده‌اند و از لحاظ روحی و جسمی آماده یک رویارویی خوب هستند.

عرب به بازی حساس سپاهان - پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی هم اشاره کرد و گفت: این یک بازی بزرگ است، اما نباید آن را فراتر از یک فوتبال تفسیر کرد و با ایجاد حساسیت‌های بی‌مورد به حواشی دامن زد. قطعا هر دو باشگاه تلاش خواهند کرد که این مصاف با ایجاد یک فضای فوتبال پاک به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

 

این مطلب برایم مفید است