رسانه های فلسطینی، ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اذعان کرده است که در نتیجه اصابت ده ها موشک به شهرک های صهیونیست نشین و مراکز نظامی، ۴۱ شهرک نشین زخمی شدند.

در همین حال گروه های مقاومت فلسطین عصر یکشنبه صهیونیست ها را تهدید کردند که اگر حملات و قتل و کشتار را متوقف نکند، تل آویو را موشک باران خواهند کرد.

گروه های مقاومت به دستگاه امنیتی مصر به عنوان میانجی میان طرف های فلسطینی و صهیونیستی اعلام کرده اند که آنها دایره شلیک موشک های خود را افزایش خواهند داد و در این صورت تل آویو در تیرس آتش موشک های مقاومت قرار خواهد گرفت.

یک مسئول بلندپایه نیروی هوایی رژیم صهیونیستی نیز با تایید حمله بی امان گروه های مقاومت در پاسخ به حملات بی رحمان صهیونیست ها به نوار غزه به شبکه ۱۲ این رژیم گفته است که ۶۰۰موشک از این باریکه به اسرائیل شلیک شده است.

رژیم صهیونیستی از ترس حملات موشکی گروه های مقاومت فلسطین چندین سامانه را به صورت همزمان به کار گرفته است تا از اصابت موشک های مقاومت در امان باشد، ولی این سامانه ها عملا کاربردی در برابر پاسخ های مقاومت به تجاوزهای این رژیم ندارند.

اتاق عملیات مشترک نیروهای مقاومت فلسطین نیز که به دنبال تهدیدهای اخیر تل آویو ایجاد شده است از حمله موشکی به منطقه عسقلان در ۵۰ کیلومتری نوار غزه خبر داد.

در همین حال جنگنده - بمب افکن های اسرائیل همچنان به تجاوزات خود به مراکز مختلف، اراضی کشاوری و تاسیسات شهری آن ادامه می دهند. 

ارتش صهیونیستی اعلام کرد که حدود ۲۰۰ بار نوار غزه را از جمله مراکز مقاومت و ساختمان های مسکونی را هدف قرار داده است.

تاکنون و در جریان حملات جنگنده های رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف و مسکونی نوار غزه ۲۳ فلسطینی شهید شدند.

دور جدید درگیری میان گروه های مقاومت فلسطین با رژیم کودک کش صهیونیست از روز گذشته (شنبه) با حمله بالگردهای نظامی این رژیم به مناطق مسکونی غزه آغاز و با پاسخ کوبنده مقاومت ادامه دارد. 

در موارد قبلی با توجه به پاسخ های کوبنده مقاومت به حملات این رژیم و ایجاد مشکلات زیادی برای صهیونیست ها و عدم امکان مقابله با پاسخ های مقاومت با وساطت برخی طرف ها از جمله مصر آتش بس بین دو طرف برقرار شده بود.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند