محمدحسین بادامچی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح جلسه امروز (یک‌شنبه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح اصلاح رتبه‌بندی کارکنان دیوان محاسبات موضوع بحث جلسه امروز بود. از آنجایی که دیوان محاسبات به مجلس وابسته است، مدیران این ارگان طرحی را به جلسه امروز کمیسیون آوردند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: در واقع این عزیزان می‌خواستند با استعانت از قانون مجلس و ابزارهای قانونی کمیسیون اجتماعی، پایه‌های حقوق خود را افزایش دهند. البته ما در این جلسه به نتیجه نهایی نرسیدیم و قرار بر این شد که این موضوع را دنبال کنیم.

بادامچی ادامه داد: موضوع دوم جلسه امروز جداسازی سازمان ملی جوانان از وزارت مجلس بود. نظر بعضی از نمایندگان این است که وزارت جوانان از ورزش مثل سازمان آموزش فنی حرفه‌ای باید جدا شود. عده‌ای دیگر اما اعتقاد دارند که مسأله جوانان باید تحت نظارت ریاست جمهوری باشد مثل محیط زیست. به علت اختلاف نظرهای شدید در این مورد هم به توافق نرسیدیم و قرار بر این شد که در جلسه فردا این موضوع را دنبال کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس در مورد مهمانان این جلسه گفت: رئیس کل دیوان محاسبات با کارشناسان و معاونان وزارت ورزش در این جلسه حضور داشتند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند