شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی با اعلام این خبر اظهار کرد: خوشبختانه با نگاه حمایتی وزارت ورزش بویژه دکتر سلطانی‌فر وزیر محترم و دکتر داورزنی معاون محترم ورزش قهرمانی پس از ساعت ها جلسه کارشناسی و بررسی شرایط استخر قهرمانی آزادی مقدمات لازم را جهت بازگشایی استخر آزادی تهران فرآهم آوردیم و از این پس با هماهنگی های لازم درب این مجموعه به روی قهرمانان شنا، شیرجه و واترپلو کشور باز خواهد بود.

رئیس فدراسیون شنا با اشاره به ارتباط خوب و نزدیک این فدراسیون با مجموعه نجات غریق و غواصی گفت: همانطور که طی ادوار گذشته همواره دوستان فعال در حوزه نجات غریق را عضوی از جامعه شنا می‌دانستیم همچنان نسبت به تامین فضای آمادگی و پرورش آن ها خود را متعهد می دانیم. با توافق و همکاری فدراسیون نجات غریق و تشکر از دوست خوبم دکتر ایلخان نوری در تعامل سازنده با فدراسیون شنا، مطمئنا در آینده نیز همچنان شاهد حضور نیروهای نجات غریق در تمام مجموعه‌های تحت پوشش خود خواهیم بود. در این راستا تفاهم نامه ای نیز برای در اختیار گذاشتن ساعت های تمرینی در استخر های ۹ دی و آزادی فی ما بین منعقد شده که به تائید دکتر داورزنی نیز رسیده است.

وی بار دیگر با قدردانی از وزارت ورزش تاکید کرد: با دستور دکتر داورزنی و تعامل سازنده مهندس کریمی مدیرعامل محترم سازمان تجهیز در حال انجام امور اداری پیرامون بازگشایی مجدد استخر آزادی هستیم و قطعا تلاش خواهیم کرد در فرصت باقی مانده تا مسابقات پیش رو بیشترین بهره را از ظرفیت‌های موجود سخت افزاری در نیل به پیشرفت ببریم. امیدوارم قهرمانان شنا، شیرجه و واترپلو با تلاش و همت والای خود و کسب موفقیت های بین المللی موجب اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهان شوند و پاسخ حمایت های مسئولان بالادستی را بدهند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند