یک منبع امنیتی اسرائیلی به روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت گفت که بنیامین  نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم به ارتش دستور حمله شدید به نوار غزه را داده است.

به گزارش فلسطین الیوم، اظهارات این منبع امنیتی بعد از پایان مشورت‌های امنیتی نتانیاهو با فرماندهان ارتش و دیگر نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی مطرح شده است.

نتانیاهو بعد از بررسی حوادث اخیر در غزه در دو سطح سیاسی و امنیتی دستور برگزاری نشست اضطراری کابینه اسرائیل در روز یکشنبه را صادر کرده است.

رژیم صهیونیستی طی دیشب و امروز چندین بار مناطق مختلف نوار غزه را آماج حملات هوایی و توپخانه ای خود قرار داده است. بر اثر این حملات شماری از شهروندان فلسطینی به شهادت رسیده و زخمی شده اند.

این در حالی است که مقاومت فلسطین در واکنش به حملات اخیر رژیم صهیونیستی مناطق اشغالی را با چندین فروند موشک هدف قرار داد.

هشدار عملیات مشترک مقاومت به صهیونیست‌ها

اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت در بیانیه‌ای خطاب به رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در صورت ادامه تجاوز به نوار غزه، مقاومت واکنشی سخت و گسترده انجام خواهد داد.

اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت با بر عهده گرفتن حملات به مواضع دشمن صهیونیست و شهرک‌های صهیونیست‌نشین همچنین اعلام کرد که متناسب با جنایات این رژیم واکنش نشان خواهد داد.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند