سرهنگ "محمد نادربیگی" رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع جیب بری و سرقت های متعدد به عنف درمناطق مختلف استان البرز پیگیری موضوع به صورت ویژه دردستورکار پلیس آگاهی این استان قرارگرفت.

وی اضافه کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی محرز شد که متهمان با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ نقره ای اقدام به سرقت در مناطق مهرشهر، گلشهر ، مهرویلا، فردیس و مشکین آباد می کنند.

سرهنگ نادربیگی گفت: ماموران با ردزنی های پلیسی خودرو مذکور را در محدوده مهرشهر شناسایی کرده و پس از تحت نظر قرار دادن خودرو در یک فرصت مناسب، دستور توقف آن را صادر کردند که راننده بدون توجه به فرمان ایست پلیس به سرعت خود افزوده و متواری شد .

وی خاطرنشان کرد: پس از دقایقی تعیب و گریز خودرو ، ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح و شلیک گلوله به لاستیک آن را متوقف و ۳ نفر از اعضای باند درمحل و یک نفر که اقدام به فرار کرده بود در منطقه مشکین دشت دستگیر شدند.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از متهمان ۱۵ قبضه سلاح سرد، یک قبضه اسلحه کلت کمری ،۵۷ دستگاه گوشی تلفن همراه و ۴۳ عدد کیف دستی زنانه کشف شد.

IMAGE11556710110283

سرهنگ نادربیگی اظهار کرد: متهمان تاکنون به ۱۵۰ فقره جیب بری و سرقت به عنف اعتراف کرده و تا کنون بیش از ۱۰۰ مال باخته شناسایی شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز یادآورشد: به دستور دادستان البرز تصویر متهمان بدون پوشش منتشر تا افرادی که به این شیوه مورد سرقت قرارگرفته اند برای شناسایی متهمان و پیگیری پرونده خود به پلیس آگاهی استان البرز واقع درمیدان طالقانی کرج – بلوار تعاون مراجعه کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند