حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و سران طوایف و بزرگان سیستان و بلوچستان، ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمنان را از ویژگی‌های کریمان عنوان و اظهار کرد: تجربه چندین ساله نشان داده که هرگز نمی توان به دشمنان اعتماد و به بیگانگان اتکا کرد و تنها راه موفقیت اتکا به توانمندی ها، ذخایر مادی و معنوی داخلی است.

رئیسی جوانان را مهمترین نیروهای پای کار برای توسعه کشور برشمرد و تاکید کرد: باید با برنامه‌ریزی و پیگیری زمینه مسئولیت‌پذیری و استفاده از توان نیروهای داخلی را فراهم کرد.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه جایگاه خانواده شهدا همیشه رفیع است، گفت: خانواده معظم شهدا پرچمدار ارزش های انقلاب اسلامی هستند.

وی بیان کرد: خانواده شهدا در هر جایگاهی که خدمت کنند به عنوان پرچمدار ارزش‌های انقلاب اسلامی جایگاه والایی دارند.

رئیس دستگاه قضا اظهار کرد: مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان بیش از یک هزار سال در کنار یکدیگر زندگی سراسر وحدت، یکپارچگی و محبت داشته‌اند که این امر توسعه منطقه و زندگی سعادت بخش را برای آنان تضمین می کند.

وی با بیان اینکه مردم سیستان و بلوچستان مرزدار حوزه فرهنگی و مرزدار اقلیمی هستند گفت: مردم این دیار با برخورداری از صفات بارز و شایسته نظیر دلدادگی به خداوند و ارزش های الهی همواره به بهترین نحو کرامت انسانی را به نمایش گذاشتند.

رئیس قوه قضاییه بخشش مال، آبرو و جان را از جلوه‌های کرامت برشمرد و افزود: شهدا با بخشیدن جان خود زیباترین نوع کرامت را به نمایش گذاشته اند.

وی از مردم مرزدار و نیروهای نظامی سیستان و بلوچستان در دفاع از تمامیت ارضی کشور قدردانی کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند