سیدمرتضی میرباقری معاون سیما در جریان بازدید از پشت صحنه سریال رمضانی شبکه دو سیما با تاکید بر روند رو به رشد سریال‌سازی در سیما گفت: امسال تلویزیون ۳۰ سریال برای پخش در طول سال طراحی کرده است. تولید برنامه‌ها به خصوص مجموعه‌های نمایشی روند روبه رشدی داشته است.

معاون سیما با تاکید بر نقش تلویزیون و سریال‌های ایرانی در جذب مخاطب گفت: مخاطبان تلویزیون به سریال‌های ایرانی علاقه‌مندند و این علاقه‌مندی منجر به دغدغه تولید محتوای فاخر می‌شود.

میرباقری در خصوص محتوای سریال «دلدار» گفت: این سریال عاشقانه‌ای در  بستر موضوعات اجتماعی روز است و به حل مشکلات جوانان تاکید می‌کند.

معاون سیما در طول بازدید از پشت صحنه مجموعه نمایشی «دلدار» همچنین به تماشای ضبط سکانسی از سریال نشست و به تهیه کننده و کارگردان و دست اندرکاران سریال توصیه کرد: ماه رمضان را فرصت مغتنمی در جلب مخاطب می‌دانیم و امیدواریم تدارک تلویزیون برای شب‌های رمضانی خانواده‌های ایرانی مورد توجه قرار گیرد.

محمدرضا غفاری، الناز حبیبی، مریم بوبانی، حسام محمودی، سوگل خلیق، بهزاد فراهانی، علی اوسیوند، رویا جاویدنیا، مهران نائل، پریوش نظریه، همایون ارشادی، شادی مختاری، کمند امیرسلیمانی، نیما رئیسی و پیمان جعفری از جمله بازیگران این سریال هستند.

سریال «دلدار» محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیماست که در ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهد رفت.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند