شرکت سهامی خاص سازوکار ویژه تجارت و تامین مالی ایران و اروپا در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید.

در این آگهی ثبتی مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ آمده است: تأسیس شرکت سهامی خاص سازوکار ویژه تجارت و تأمین مالی ایران و اروپا در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ به شماره ثبت ۵۴۲۲۴۰ به شماره ملی ۱۴۰۰۸۲۸۵۷۱۶ ثبت و امضای ذیل دفاتر تکمیل گردیده که خلاصه آن به شرح زیر جهت اطلاع عموم آگهی می‌گردد.

موضوع فعالیت:

- انجام کلیه معاملات تجاری مذکور در قانون تجارت از جمله خرید، فروش، صادرات و واردات

-ارائه خدمات تسویه و پرداخت به کلیه صادرکنندگان و واردکنندگان اعم از حقیقی و حقوقی و همچنین به بانک‌های داخلی و خارجی و نهادهای دولتی.

-گشایش حساب اعتبار اسنادی، تسهیلات و اعتبارات ریالی و ارزی، ضمانت‌نامه‌ها و حواله‌جات، تأمین مالی کوتاه‌مدت و بلندمدت نزد بانک‌ها، مؤسسات اعتباری و شرکت‌های داخلی و خارجی.

-اخذ و اعطای نمایندگی به کلیه بانک‌ها و شرکت‌های داخلی و خارجی

-اخذ وام و تسهیلات از کلیه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری داخلی و خارجی به صورت ارزی و ریالی.

-تعامل با اینستکس اروپایی و سایر کانال‌های مالی و شرکت‌ها در کشورهای دیگر.

-انعقاد قرارداد و همکاری با نظام بانکی ایران و بانک‌های خارجی در راستای استفاده از کانال‌های مالی اروپا و سایر کشورها.

-ارائه خدمات مشاوره مالی به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی.

انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی در کلیه زمینه‌های فعالیت شرکت به موجب مجوز شماره ۹۸/۱۵۱۹ به تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ و مجوز شماره ۹۸/۲۰۸۳۷ به تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در صورت لزوم پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط.

مدت فعالیت: از تاریخ ثبت به مدت نامحدود

مرکز اصلی: استان تهران، شهرستان تهران، بخش مرکزی، شهر تهران، داوودیه خیابان هفتم، خیابان شهید امیر سرلشکر علیرضا سنجابی، پلاک ۲۱، طبقه، واحد یک. 

کد پستی: ۱۹۱۱۹۹۳۱۱۱

سرمایه شخصیت حقوقی عبارت است از ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ نقدی منقسم به ۱۰۰ هزار سهم ۱۰ هزار ریالی، تعداد ۱۰۰ هزار سهم آن با نام عادی. مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال توسط مؤسسین طی گواهی بانکی شماره ۸۲/۱۲۰۲/۱ مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ نزد بانک کشاورزی شعبه میرداماد با کد ۱۲۰۲ پرداخت گردیده است.

به گزارش فارس، اعضای هیأت مدیره این شرکت عبارتند از: علی‌اصغر نوری، فرشید فرخ‌نژاد، شهرزاد مشیری، محمدرضا جوادیان حسینی و حمید قنبری. علی‌اصغر نوری مدیرعامل این شرکت، حمید قنبری رئیس هیأت مدیره و شهرزاد مشیری نایب رئیس هیأت مدیره  است.

13980209000921_Test_NewPhotoFree

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند