سرهنگ حسین علیان نژاد گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در بخش "دشتابی" این شهرستان، کارگروه ویژه ای برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در پلیس آگاهی شهرستان تشکیل و موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بویین زهرا ادامه داد: پس از اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی و گشت‌های مضاعف و مراقبت های نامحسوس ماموران پلیس آگاهی موفق به کشف سر نخ‌هایی از سارقان شده و با انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم چند سارق حرفه‌ای را شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضائی با شناسایی مخفیگاه سارقان در یکی از روستا های شهرستان بوئین زهرا با هماهنگی قضایی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه سه نفر را دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان بوئین زهرا منتقل کردند.

این مقام مسئول اضافه کرد: متهمان در بازجویی فنی ماموران به دو فقره سرقت احشام در سطح شهرستان بوئین زهرا اعتراف و تعداد هشت راس گوسفند سرقتی از سارقان کشف و تحویل مالباختگان شد.

علیان نژاد در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست: هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند