دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان ساعت ۲۰ دقیقه روز دوشنبه در ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی برگزار خواهد شد. دیدار رفت را پرسپولیس با نتیجه ۲ بر صفر برده بود.

طبق برنامه از قبل تعیین شده، پرسپولیس شب گذشته به وقت محلی در ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه وارد هتل محل اقامت خود در دبی امارات شد. سرخپوشان پایتخت امروز برای ساعت ۹:۳۰ بیدار باش داشتند و سرو صبحانه و ناهار هم برای ساعت‌های ۱۳:۱۰ برنامه‌ریزی شد.

بازیکنان پرسپولیس تمرین امروز را هم در ساعت ۱۹ انجام خواهند داد و شام در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه سرو می‌شود.

برنامه صبحانه و ناهار در روز یکشنبه هم به شرح زیر خواهد بود و جلسه فنی برای آنالیز تیم حریف و تشریح مسائل فنی بازی در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه روز یکشنبه انجام می‌شود. تمرین هم برای همان ساعت ۱۹ درخواست شده است که با توجه به کوتاه‌تر بودن زمان این تمرین، شام در ساعت ۲۱ خواهد بود. سرخپوشان روز بازی، تمرین سبکی در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه دارند و ناهار را در ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه صرف می‌کنند.

پس از استراحت، عصرانه در ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه سرو می‌شود. جلسه فنی پیش از بازی برای تعیین ترکیب تیم در ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه صورت می‌گیرد. شام بعد از بازی در ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه تدارک دیده شده است.

ساعت بیدار باش تیم فوتبال پرسپولیس در روز صبح سه‌شنبه ۷:۳۰ دقیقه صبح خواهد بود. صبحانه برای ساعت ۸ و تمرین برای ساعت ۹:۳۰ دقیقه برنامه‌ریزی شده است.

بازیکنان ساعت ۱۲ روز سه‌شنبه با چمدان‌های آماده، ناهار را صرف می‌کنند و ساعت ۱۲:۴۵ دقیقه هتل را به قصد فرودگاه ترک می‌کنند تا با پرواز ساعت ۱۵ به تهران باز گردند.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند