مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار مقابل سپیدرود رشت گفت: اگر بخواهم در مورد بازی صحبت کنم باید بگویم عدالت اجرا نشد و اگر موقعیت‌های ما گل می‌شد باید با اختلاف ۴-۵ گل برنده می شدیم.

او ادامه داد: در خلق موقعیت فوق العاده بودیم اما در ضربات آخر نه، که آن هم به عدم تمرکز برمی‌گردد و بخاطر مشکلاتی که پیش ‌آمد، بازیکنان تمرکز لازم را نداشتند. بخاطر این نتیجه باید از هواداران عذرخواهی کنم اما یک سری مسئولان باید از هواداران بخاطر مشکلات عذرخواهی کنند اما چون آنها نمی‌آیند من شخصا از هواداران عذرخواهی می‌کنم.

تارتار در مورد عملکرد داوری مسابقه گفت: داور اشتباه تاثیرگذاری نداشت و فقط در آن صحنه که منجر به گل اول سپیدرود شد اشتباه دیگری نداشت در آن صحنه بازیکن حریف خطا کرد و همان توپ هم گل شد.

سرمربی پارس جنوبی در مورد اعتراض هواداران به مسئولان گفت: هوادار ما اعتراض خودش را نشان می‌دهد و خواسته زیادی نیست که مسئولان از تیم حمایت کنند و امیدوارم مسئولان به خودشان بیایند و مردم را شاد نگه دارند. مردم نگران هستند و این به خاطر بی تفاوتی مسئولان است.

سرمربی پارس جنوبی در مورد گل مساوی که تیمش خورد، گفت: در آن صحنه قبل از خوردن گل سیف الهی یک موقعیت خوب را از دست داد. دقیقه ۸۷ فکر می کنم که گل خوردیم که اتفاقات فوتبالی است و اگر توپ به بازیکن ما نمی‌خورد گل مساوی را نمی‌خوردیم. فکر می‌کنم معادلات درست رقم می‌خورد تیمی که مشکل دارد اگر ببرد همه چیز زیر سوال می‌رود. مگر می شود تیمی با ۲۵ درصد پرداختی پیروز شود؟ بد می‌آوریم و تمرکز نداریم و این نشان می دهد که تیم از نظر روانی و ذهنی دچار مشکل است.

تارتار در مورد بحث های حاشیه ای که در مورد فروزان مطرح می شود گفت: من کاری به بازیکنان تیم های دیگر ندارم و امیدوارم که مسئولان به این مسائل رسیدگی کنند.