امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» افزود: سپاه و ارتش یک لشکر الهی و واحد هستند که در مقابل دشمنی ها از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنند. روح واحدی بر ارتش و سپاه حاکم است، هیچ فاصله و تفرقه ای وجود ندارد و ما تحت فرمان ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا هستیم ، ارتش و سپاه نیرویی یک دست برای جانفشانی و دفاع از ایران اسلامی محسوب می شوند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: با کار احمقانه ای که ترامپ نادان انجام داد، امنیت نیروهای آمریکایی را در سراسر جهان با خطر جدی روبه رو کرد.سپاه قدرتمند با این اقدام آمریکا بیش از گذشته در چشم مردم عزت یافت و این اقدام منجر به ایجاد پیوند بیشتر بین تمام نیروهای مسلح شد. تا نابودی استکبار جهانی دست سپاه در دست ارتش، مردم و رهبر معظم انقلاب خواهد بود.

 

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا روز دوشنبه (۱۹ فروردین) با انتشار بیانیه ای مطبوعاتی اعلام کرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان های تروریستی قرار می دهد.

در پی این تصمیم آمریکا، جمهوری اسلامی ایران هم در اقدامی متقابل، دولت واشنگتن را حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی این کشور موسوم به سنتکام را به عنوان گروه های تروریستی شناسایی کرد.