یکی از خبرهایی که در روزهای اخیر باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شد جدایی بشار رسن از این تیم در پایان فصل بود. بشار که به تازگی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده در این فصل در لباس این تیم درخشان ظاهر شده تا تیم‌های زیادی خواهان به خدمت گرفتن او باشند. الریان قطر جدی‌ترین مشتری هافبک عراقی پرسپولیس است. 

بر خلاف شایعات منتشر شده پایگاه خبری الفرات عراق در گزارشی ضمن اشاره به منتفی بودن انتقال بشار رسن به لیگ ستارگان قطر از علاقه این بازیکن به ماندن در پرسپولیس و راضی بودن بشار رسن از شرایطش در تیم تهرانی خبر داد. 

سایت عراقی در این گزارش با اشاره به اینکه بشار رسن به تازگی قراردادش را به مدت دو فصل با پرسپولیس تمدید کرده‌است عنوان داشت هافبک تیم ملی عراق قصد جدایی ندارد و تا پایان مدت قراردادش در پرسپولیس می‌ماند.  

الفرات همچنین به نقل از منبع آگاه نزدیک به بشار رسن عنوان کرد: پیشنهادات زیادی دریافت شده است، اما خود بشار دوست دارد در پرسپولیس بماند و با ثبات فنی به کارش ادامه دهد. براین اساس باید تأکید کرد که انتقال بشار به لیگ قطر امکان‌پذیر نخواهد بود و احتمال باقی ماندن او در پرسپولیس ۲۰۰ درصد است!