بازیکنی که سه امتیاز از مجموع داشته‌های سرخپوشان در این فصل مدیون شوت زیبای او در آخرین ثانیه های دیدار رفت مقابل سپیدرود رشت است. اما آدم همتی این هفته‌ها به یک نیمکت نشین صرف تبدیل شده است. از او در این مورد پرسیدیم که آیا با نیمکت نشینی مشکل دارد یا نه که گفت: «به هر حال هر بازیکنی دوست دارد همیشه در زمین باشد و به تیمش کمک کند. من هم این قانون را می‌پذیرم و ترجیح می دهم به میدان بروم ولی مهم این است که کادر فنی به من بگوید چه زمانی بازی کنم. آنها هستند که در خصوص همه بازیکنان تصمیم می گیرند و من هم هیچ مشکلی با نیمکت نشینی ندارم.»

همتی اضافه کرد: «درست در هفته هایی که در ترکیب پرسپولیس جایگاه خودم را پیدا کرده بودم، دچار مصدومیت شدم و به همین علت نتوانستم همراه پرسپولیس بمانم. از این رو چند هفته از بازی ها را به خاطر عمل جراحی روی زانویم از دست دادم و حالا برای رسیدن به ترکیب اصلی باید بجنگم.»

همتی در نهایت گفت: «هدف پرسپولیس کسب قهرمانی در این فصل است. من مطمئنم می توانیم به این هدف برسیم. در واقع ما نزدیک ترین تیم به سکوی قهرمانی هستیم و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد. به طور قطع پرسپولیس قهرمان این فصل خواهد شد. امیدوارم بتوانیم در بازی های باقی مانده، نتایج خوبی به دست بیاوریم و سرعت مان برای رسیدن به هدفی که داریم را افزایش دهیم.»