سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی ،ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه تمهیدات ترافیکی در محورهای مواصلاتی و راه های استان به اجرا در خواهد آمد .

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به مدودیت تردد موتورسیکلت در محورهای مواصلاتی استان ،افزود: به غیر از موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک، تردد موتور سیکلت از۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه تا ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه از از محورهای کرج- چالوس هراز، فیروزکوه ممنوع می باشد

سرهنگ قدمی از مدودیت تردد در محور کرج- چالوس خبر داد و با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از این محور، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ امروز از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همین روز از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یک طرفه خواهد بود .

وی با بیان این که تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، خاطرنشان کرد: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی همچنین اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز یک شنبه یکم اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۵ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوعیت تردد تردد کلیه تریلرها از محور هراز، گفت: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه و از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ فروردین ماه و از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز شنبه ۳۱ فروردین ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا تا ۲۴ روز یکشنبه یکم اردیبهشت ماه در این محور ممنوع می باشد.

سرهنگ قدمی در ادامه اذعان داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه یکم ازردیبهشت ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روز روز با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد در این محور از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی با شاره به محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه – قائم شهر،گفت: تردد کلیه تریلرها به استثنای تریلرهای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه از مسیر جنوب به شمال( محور فیروزکوه به قائم شهر) و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روز یکشنبه یکم اردیبهشت ماه از مسیر شمال به جنوب (محور قائم شهر به فیروزکوه) ممنوع می باشد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگان عزیزی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را خواست : ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند .