در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در نوبت بعد از ظهر محمدعلی وکیلی پس از نطق سید ناصر موسوی لارگانی در جریان بررسی طرق اقدام متقابل در برابر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان «سازمان تروریستی» توسط آمریکا خطاب به علی لاریجانی که ریاست مجلس را بر عهده دارد، گفت:  آقای رئیس حرفی دارم، همکار ما مجلس را متهم به خیانت کرده است، ایشان عنوان کردندخائن به خون شهدا بودیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای همکار عزیز باید چکار می‌کردیم که در مقیاس انقلابی شما جای گیرد، شما این عبارت را به کار بردید.

لاریجانی از لارگانی پرسید آیا این عبارت را به کار بردید؟ وکیلی به جای لارگانی پاسخ داد بله به کار گرفت.

 وی ادامه داد: چرا یک نهاد انقلابی را متهم به خیانت می‌کنید. در مجلس بحث انقلابی می‌کنید و ما را به خیانت  متهم می‌کنید چیزی که خواست آمریکا بود اینجا مطرح شد.

این عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پیش قدم اول در اقدام متقابل مجلس بود لازم باشد  سینه تک تک همکارانم برای دفاع از مردم پیشقدم خواهد شد.

وی ادامه داد: در مجلس همکاران ما فرزند شهید و جانباز هستند و یا سوابق انقلابی دارند لازم نیست در یک شو یا جمله انقلابی اینگونه جایگاه مجلس را تنزل دهید.

وکیلی خاطرنشان کرد: اگر طرح ضعیف است برای تکمیل آن اقدام کنید. همه می‌دانند که مجلس در صحنه  جان خود را در کفه اخلاص گذاشته است.

پس صحبت‌های وکیلی، لارگانی با در دست گرفتن آئین‌نامه داخلی مجلس با فریاد خطاب به هیأت رئیسه گفت اخطار دارد اما هنگامی که مشاهده کرد صدایش به آنها نمی‌رسد با فریاد به سمت جایگاه هیأت رئیسه دوید که  چندتن از نمایندگان مانع وی شدند و او را به صندلی‌اش بازگردادند، سپس تعدادی از نمایندگان از جمله بهروز نعمتی، عبدالرضا عزیزی و قاسم میرزایی نیکو حلقه زدند و او را آرام کردند.