تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سایپا در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. معین عباسیان در دقیقه ۳ برای سایپا و بشار رسن در دقیقه ۳۰ برای پرسپولیس گل‌زنی کردند.

سایپا بازی را از همان ابتدا هجومی آغاز کرد تا نشان دهد همانند مصاف‌های دیگری که با تیم‌های مدعی لیگ برتر داشته، مقابل پرسپولیس هم با تمام قوا بازی می‌کند. سفیدپوشان سایپا در همان دقیقه ۲ صاحب یک ضربه کرنر شدند که معین عباسیان با استفاده از ارسال این توپ به تیر یک و شلوغی مقابل محوطه جریمه پرسپولیس، گل سایپا را به صورت مستقیم از نقطه کرنر و از بین پاهای علیرضا بیرانوند وارد دروازه شاگردان برانکو کرد.

پس از به ثمر رسیدن این گل عجیب، باز هم بازی در اختیار سایپا بود و آن‌ها چند موقعیت نصفه و نیمه دیگر هم داشتند که توفیقی برای آن‌ها نداشت. از دقیقه ۲۰ توپ و میدان در اختیار پرسپولیس قرار گرفت و سرخ‌پوشان پایتخت میدان‌داری می‌کردند و منتظر یک موقعیت ایده‌آل برای به ثمر رساندن گل تساوی بودند تا اینکه در دقیقه ۲۹ به این هدف نزدیک شدند اما حامد فلاح‌زاده، دروازه‌بان سایپا به زیبایی ضربه سر مهدی شریفی را مهار کرد.

با این حال شاگردان برانکو دست از حمله نکشیدند و یک دقیقه بعد، روی رفت و برگشتی که هنگام ضربه کرنر سرخ‌پوشان رخ داد، توپ در داخل محوطه جریمه به کمال کامیابی‌نیا رسید که او با پاس خود بشار رسن را در موقعیت خوب شوت‌زنی قرار داد و این بازیکن عراقی به زیبایی توپ را وارد دروازه سایپا کرد و بازی به تساوی کشیده شد.

پرسپولیسی‌ها باز هم به حملات خودشان ادامه دادند اما تلاش آن‌ها ثمری نداشت تا نیمه نخست این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان برسد.