محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه  در سال جاری با کاهش تولید گندم در کشور مواجه هستیم، اظهار کرد: خیر این موضوع را قبول ندارم، چراکه  هفته گذشته این موضوع در جلسه هیات دولت مورد بررسی قرار گرفت و وزیر جهاد کشاورزی  به صورت جدی این مسئله را رد کرد و تاکید داشت که قبول داریم در بخشی از مزارع کشاورزی ما به  گندمکاران خسارت وارد شده است، ولی در حال حاضر به علت بارندگی خوب کشت دیم مناسب بوده است.

رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه هیچ مشکلی در حوزه تهیه گندم نداریم،گفت:  امسال درباره خودکفایی در حوزه گندم همانند سال‌های گذشته عمل می کنیم  و مردم هم هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشند. متاسفانه این  شایعه سازی‌ها  صرفا راجع به گندم نیست؛ به طور مثال برخی‌ها می گویند که فلان  سد تخریب شده است و ...به همین خاطر بنده از مردم خواهش می کنم که  درباره مسائل مهم کشور به مطالبی که  مقامات و مسئولان رسمی کشور  از صداوسیما مطرح کرده توجه کنند.

واعظی افزود: مردم نباید  به مسائلی که در فضای مجازی مطرح  می‌شود؛ توجه کنند به این دلیل که فضای مجازی هر کسی می‌تواند مطلبی بگویید و آن مطلب  را انعکاس دهد.