تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و پنجم لیگ برتر موفق شد با نتیجه یک بر صفر سپاهان را شکست دهد.

امیر قلعه‌نویی، سرمربی سپاهان در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: اولا از هواداران خوبمان معذرت‌خواهی می‌کنم. مسئولیت باخت با من است. از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم که خوب بازی کردند اما در فوتبال چیزی به نام عدالت وجود ندارد. اگر خوب بازی کنی ولی از موقعیت‌هایت استفاده نکنی، تنبیه می‌شوی. من فکر می‌کنم پس از توقف هفت دقیقه‌ای شیرازه تیم ما به هم ریخت. از آن دقیقه به بعد تیم ما تمرکز کامل را نداشت. به استقلال تبریک می‌گویم و به بازیکنانم خدا قوت می‌گویم. باز هم می‌گویم که فوتبال چیزی به نام عدالت وجود ندارد.

او درباره موقعیت‌هایی که سپاهان از دست می‌دهد، گفت: ما تا دقیقه ۸۵ خوب بازی کردیم. ما یک هافبک بیرون آوردیم و فروارد اضافه کردیم و به دنبال سه امتیاز بودیم. بعد از موقعیتی که سجاد از دست داد، کومان هم موقعیت داشت. تا قبل این که بازی ۷ دقیقه متوقف شد و تمرکز بازیکنان ما به هم ریخت. در نیمه دوم روی یک اتفاق و اشتباه گل خوردیم. بازیکن ما به جای این که توپ را رو به جلو هدایت کند یا این که به کناره‌ها ببرد، مقابل ۱۸ قدم می‌فرستد. البته برای تمام بازیکنان اشتباه رخ می‌دهد و مقصر باخت من هستم. اگر ایرادی است به امیر قلعه‌نویی برمی‌گردد نه کس دیگری.

سرمربی سپاهان درباره تعویض علی قربانی که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بود، توضیح داد: علی قربانی مصدوم شد و ما تعویضش کردیم. مهرداد محمدی هم در نیمه دوم افت کرد که از سمت او لطمه می‌خوردیم، به همین خاطر او را هم تعویض کردیم.همچنین او کارت زرد داشت و ما نمی‌خواستیم در این بازی ۱۰ نفره بشویم.

قلعه‌نویی درباره مسیر سخت  سپاهان برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر، بیان کرد: فکر ما بازی با سایپا است و به هیچ چیز جز سایپا فکر نمی‌کنیم. فوتبال که آخر زندگی نیست و تیم‌های بزرگ دنیا هم می‌بازند. ما برخلاف لیاقتی که داشتیم باختیم. در نیمه اول قبل از این که آن اتفاق رخ دهد و بازی سکته تاکتیکی پیدا کند،‌ خوب بازی کردیم. الان باید فقط و فقط به بازی با سایپا فکر کنیم و بس.

او درباره اعتراضات استقلالی‌ها به داوری و تاثیر این اعتراضات روی عملکرد داور، اظهار کرد: کادر داوری بسیار عالی بود. من قبلا هم گفتم که آقای زاهدی‌فر یکی از بهترین داوران ۴۰ سال اخیر ایران است. او همیشه نزدیک به صحنه بود و به بازی سرعت می‌داد. ما به امیر قلعه‌نویی و خودمان باختیم.