ویدئو موجود در حساب کاربری ترامپ حاوی یک موسیقی از فیلم  «The Dark Knight Rises» بود و بر همین اساس و با توجه به عدم رعایت قوانین کپی رایت حذف شد.

به نظر می رسد این ویدیو به عنوان بخشی از کمپین تبلیغات انتخاباتی ترامپ ۲۰۲۰ طراحی شده است، اما چون موسیقی ویدئو بخشی از یک فیلم است که تحت حمایت کمپانی فیلمسازی برادران وارنر ساخته شده است، در نتیجه پس از شکایت کمپانی برادران وارنر به علت نقض حقوقشان از توییتر حذف شده است.

ترامپ  این ویدئو را با شعار "دوباره آمریکای بزرگ را می سازیم" منتشر کرد. در کنار موسیقی دراماتیک از فیلم مذکور در پس زمینه این فیلم تبلیغاتی حاوی تصویری از رقبای سیاسی ترامپ از جمله باراک اوباما، رئیس جمهور سابق و نامزد حزب دموکراتیک در سال ۲۰۱۶؛ هیلاری کلینتون بود. در کنار این تصاویر متنی با این مضمون نوشته شد: "اول آنها شما را  نادیده می گیرند، سپس به شما می خندند و در نهایت شما را نژادپرست می نامند. "

اما این ویدیو به سرعت از صفحه ترامپ حذف شد و توییتر این پیغام را جایگزین آن کرد "در پاسخ به گزارش مالکیت صاحب اثر و عدم رعایت حق کپی رایت این اثر حذف می شود."

یکی از سخنگویان کمپانی برادران وارنر در این خصوص می گوید: برای ما فرقی ندارد که آثار ما در چه مکانی سرقت یا سوء استفاده می شوند. به هر حال ما در هر شرایط نسبت به این موضوع اعتراض می کنیم."

اما سابقه دشمنی دونالد ترامپ و جک دورسی مدیرعامل توییتر جدید نیست و پیش از این نیز دونالد ترامپ توییتر را به هواداری از حزب دموکرات متهم کرده بود. اکنون پیش بینی می شود باز هم ترامپ یا هواداران او این اتفاق را نوعی دسیسه از سوی دموکرات ها بخوانند، به خصوص با توجه به کنایه های آشکار این ویدئو نسبت به اعضای ارشد حزب دموکرات.