به گزاری دنیای اقتصاد، دلار امروز کاهش قیمت را تجربه کرد و در صرافی ها به ۱۳,۷۵۰ (سیزده هزار و هفتصد و پنجاه ) تومان رسید، قیمت طلای ۱۸ عیار و سکه بهار آزادی و امامی نیز کاهش یافت.

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۸/۰۱/۲۱

قیمت اونس طلا امروز

هر اونس طلا، امروز به ۱,۳۰۴ (یک هزار و سیصد و چهار ) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۸ درصدی داشته است.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با کاهش ۲.۱۷ درصدی، از ۴۵۶,۷۰۰ (چهارصد و پنجاه و شش هزار و هفتصد ) تومان به ۴۴۷,۰۰۰ (چهارصد و چهل و هفت هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار

همچنین هر گرم طلا ۲۴ عیار با کاهش ۲.۱۸ درصدی نسبت به روز قبل ، ۵۹۵,۹۰۰ (پانصد و نود و پنج هزار و نهصد ) تومان معامله شد.

قیمت طلای 18 عیار / 740 امروز

در بازار امروز طلای 18 عیار / 740 نسبت به روز قبل ، با ۹۶۰۰ تومان کاهش، ۴۴۱,۰۰۰ (چهارصد و چهل و یک هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت مثقال طلا امروز

هر مثقال طلا در بازار داخلی هم ۱,۹۳۴,۰۰۰ (یک میلیون و نهصد و سی و چهار هزار) تومان قیمت خورد.

قیمت دلار امروز در صرافی‌ها

دلار امروز در صرافی‌ها با کاهش ۳.۰۹ درصدی، از ۱۴,۱۷۵ (چهارده هزار و یکصد و هفتاد و پنج ) تومان به ۱۳,۷۵۰ (سیزده هزار و هفتصد و پنجاه ) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار در بازار تهران

دلار در بازار امروز تهران، به 13,920 (سیزده هزار و نهصد و بیست ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 2.22 درصدی داشته است.

آخرین نرخ یورو

همچنین یورو با کاهش ۰.۶۸ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۵,۵۶۱ (پانزده هزار و پانصد و شصت و یک ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ پوند

پوند در بازار داخلی هم ۱۸,۰۰۷ (هجده هزار و هفت ) تومان قیمت خورد.

قیمت سایر ارزها امروز

در بازار امروز درهم امارات ۳,۷۴۴ (سه هزار و هفتصد و چهل و چهار ) تومان، لیر ترکیه ۲,۴۱۹ (دو هزار و چهارصد و نوزده ) تومان، دلار کانادا ۱۰,۳۲۶ (ده هزار و سیصد و بیست و شش ) تومان، دلار استرالیا ۹,۸۳۰ (نه هزار و هشتصد و سی ) تومان، دینار عراق ۱۱ (یازده ) تومان، رینگیت مالزی ۳,۳۵۱ (سه هزار و سیصد و پنجاه و یک ) تومان، بات تایلند ۴۳۳ (چهارصد و سی و سه ) تومان، منات آذربایجان ۸,۰۸۸ (هشت هزار و هشتاد و هشت ) تومان، درام ارمنستان 28 (بیست و هشت) تومان و لاری گرجستان ۵,۰۸۵ (پنج هزار و هشتاد و پنج ) تومان نرخ گذاری شدند.

قیمت سکه بهار آزادی امروز

در بازار امروز سکه بهار آزادی نسبت به روز قبل ، با ۱۰۰۰۰۰ تومان کاهش، ۴,۶۴۸,۰۰۰ (چهار میلیون و ششصد و چهل و هشت هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکه در بازار تهران امروز

سکه در بازار امروز تهران، به 4,880,000 (چهار میلیون و هشتصد و هشتاد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 99.89 درصدی داشته است.

قیمت سکه امامی امروز

سکه امامی، امروز به ۴,۸۵۹,۰۰۰ (چهار میلیون و هشتصد و پنجاه و نه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۲.۲ درصدی داشته است.

آخرین نرخ نیم سکه

نیم سکه در بازار داخلی هم ۲,۶۹۹,۰۰۰ (دو میلیون و ششصد و نود و نه هزار) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ ربع سکه

امروز ربع سکه خلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است و به ۱,۷۳۹,۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد و سی و نه هزار) تومان رسید.

قیمت سکه گرمی امروز

همچنین هر سکه گرمی با کاهش ۰.۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۹۳۸,۰۰۰ (نهصد و سی و هشت هزار) تومان معامله شد.