امیر دریادار حبیب‌الله سیاری، فرمانده عملیات امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان در بازدید از بخش ابوجلال جنوبی درکنار رودخانه کرخه از توابع شهرستان سوسنگرد، در جمع مردم گفت: با اتحاد و همدلی می‌توانیم از این بحران عبور کنیم. همچنان که در طول این چهل سال پس از انقلاب توانسته‌ایم از بحران‌های زیادی عبور کنیم.

وی با بیان اینکه فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر حضور حداکثری نیروهای مسلح در مواقع بحران و امدادرسانی به مردم به ویژه در سیل افزود: تمامی دستگاه‌های دولتی به ویژه ارتش ، سپاه ، بسیج و نیروی انتظامی با کلیه امکانات از جاری شدن اولین سیل در منطقه گلستان ، لرستان و اهواز وارد عمل شدند و خدمات ارزنده ای را تا کنون انجام داده اند .

فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان یادآور شد: مردم  با اتحاد و همدلی و توجه به توصیه‌های ستاد مدیریت بحران می‌توانند از این بحران عبور کنند.وی افزود: کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش‌های مختلف خوزستان در حال امداد رسانی به مردم هستند و ما تا آخرین لحظه در کنار مردم هستیم و تمام تجهیزات و نیروی انسانی خود را در کنترل سیل احتمالی پای کار آورده‌ایم .

رئیس ستاد ارتش در ادامه با مادران دو شهید دفاع مقدس نیز دیدار کرد و گفت: شهدای شما با جانفشانی در مقابل دشمن ایستادند و نگذاشتند فرهنگ شهادت طلبی، ایثار و اعتقادات دینی ما زیر سوال برود. الان نوبت ماست تا در کنار هم و دست در دست هم از مشکلات و بحران‌ها عبور کنیم.