محمدرضا نازک‌کار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت: با اقدامات خوب انجام شده دستگاه‌های ذی‌ربط بخشی از محور مواصلاتی رشت - قزوین که از شامگاه دوشنبه به علت سیلابی شدن رودخانه ملاعلی در محدوده منجیل مسدود شده بود به احتمال بسیار زیاد به‌زودی بازگشایی می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه بخش مسدود شده آزاد راه رشت - قزوین در محدوده استان قزوین قرار دارد عنوان کرد‌: از ساعات گذشته نیروهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قزوین در حال برطرف کردن مشکل به‌وجود آمده در این محور هستند.

نازک‌کار از بازدید عصر روز گذشته خود از مراحل انجام عملیات بازگشایی آزاد راه قزوین -‌ رشت سخن گفت و تصریح کرد:‌ طبق صحبت‌هایی که با عوامل و نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قزوین انجام شد احتمالاً مشکل انسداد این محور برطرف می‌شود.

وی نحوه تردد خودروها و وسائل نقلیه در آزاد راه قزوین - ‌رشت و مسیر جایگزین تعیین شده برای این کار را مورد اشاره قرار داد و افزود: از شامگاه دوشنبه که این جاده به‌علت طغیان رودخانه ملاعلی مسدود شده تمامی خودروها از مسیر جاده قدیم برای تردد استفاده می‌کنند.