عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر با اشاره به ارتباط تلفنی با حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهور اظهار داشت: رئیس جمهور در این تماس از تلاش و تدابیر فرمانداران، بخشداران و اعضای ستاد مدیریت بحران استان بوشهر که باعث شد در بارندگی هفته جاری مشکلی برای مردم و مسافران نوروزی پیش نیامد قدردانی کرد.

وی یادآور شد: همچنین با توجه به شرایط آب و هوایی استان بوشهر دکتر روحانی بر حفظ تداوم آمادگی ستاد مدیریت بحران این استان برای خدمت رسانی به مردم تاکید کردند.

استاندار بوشهر با قدردانی از رئیس جمهوری بخاطر پیگیری مسائل استان‌ها و تأکیدهای لازم خاطر نشان کرد: در این تماس خدمت دکتر روحانی اعلام شد که با همکاری همه اعضای ستاد مدیریت بحران و تدابیری که اتخاذ شد در این استان مشکلی نداشتیم و مسافران نوروزی نیز در مکان‌های ایمن اسکان یافتند.

گراوند یادآور شد: همچنین خدمت رئیس‌جهموری اعلام شد که به معاون امور عمرانی استانداری بوشهر مأموریت داده‌ام تا در تماس با معاون امور عمرانی استانداری خوزستان ضمن اعلام آمادگی خدمت رسانی به سیل زدگان امکانات و نیازمندی‌های خود را اعلام کنند تا اقدام لازم انجام شود که دکتر روحانی از این بابت نیز تشکر کردند.

وی افزود: همچنین ظهر روز دوشنبه نیز از نهاد و دفتر رئیس جمهوری در تماسی وضعیت استان بوشهر پیگیری شد.