محمد اسلامی در حاشیه بازدید از ترمینال جنوب با بیان اینکه در ایام نوروز شرکت‌های تعاونی مسافری مجاز هستند حداکثر ۲۰ درصد قیمت بلیت اتوبوس را افزایش دهند، اظهار کرد: در صورت مشاهده هرگونه افزایش بیش از ٢٠ درصدی قیمت اتوبوس مسافران حتماً می‌توانند اتفاق مربوطه را گزارش کنند که قطعاً به آن رسیدگی می‌شود.

وی همچنین به متولیان رئیس سازمان راهداری و متولیان پایانه مسافری دستور داد با نظارت جدی بر روند فروش بلیت‌ها و خدمات رسانی هر چه بهتر به مسافران حداقل ۱۰ بارزس را در ترمینال مستقر کنند و علاوه بر این نظارت و معاینه فنی اتوبوس‌ها و نحوه خدمات رسانی به مسافران را کنترل کنند.

وزیر راه و شهرسازی همچنین در خصوص حق بیمه کارگران و حقوق آنها از محل سازمان تأمین اجتماعی، گفت: طی هماهنگی با رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در فروردین ۱۳۹۸ جلسه‌ای در خصوص بیمه تأمین اجتماعی رانندگان و بیمه تکمیلی آنان برگزار خواهد شد تا روند کار مشخص شود.

گفتنی است از صبح امروز وزیر راه و شهرسازی پس از بازدید از ایستگاه مترو راه آهن، به پایانه مسافری جنوب رفت و از بخش‌های مختلف ایستگاه راه آهن و پایانه مسافری جنوب بازدید کرد و از مشکلات مسافران در گفت‌وگو با آنها مطلع شد.